فروشگاه آفرود
بزن بریم

تیونیگ آفرود

تجهیز خودروهای آفرود به وسیله Ironman 4x4

محصولات Ironman 4×4 در استرالیا طراحی و در سراسر جهان توزیع می شود

این شرکت در اصل در سال ۱۹۵۸ به عنوان یک تولید کننده قطعات تعلیق مستقر در ملبورن به نام جیکوب اسپرینگ ورکس تاسیس شد. این شرکت در سال ۱۹۸۲ به عنوان JSW Parts، (مجموعه ای برای جیکوب اسپرینگ ورکس)برای طراحی و تامین فنرهای برگی و کویل برای خودروها، کامیون ها، اتوبوس ها و وسایل نقلیه شکل گرفت. شرکت JSW Parts خیلی زود به عنوان تولید کننده و تامین کننده قطعات تعلیق در سراسر جهان شناخته شد.

در سال ۱۹۸۸ شرکت JSW در پاسخ به افزایش محبوبیت خودروهای ۴X۴، برند آیرونمن ۴ ⁇ ۴ فنرها و قطعات تعلیق را راه اندازی کرد و متوجه شد که سیستم های تعلیق استاندارد به تنهایی برای مقابله با باره ای اضافی، وینچ ها و مخازن سوخت اضافی طراحی نشده اند.
در سال ۲۰۰۴ با فروش انفجاری ۴X۴، طیف محصولات آیرونمن به سرعت گسترش یافت تا نیاز کاربران خارج جاده ای را که به دنبال راه حل هایی بودند که به خودروهای آن ها اجازه می داد از جاده های پر از لوازم جانبی مانند وینچ، تجهیزات بازیابی، میله های محافظ، سایبان ها، نورپردازی و ارتقای الکتریکی خارج شوند، برآورده سازد.

امروزه قاره پهناور استرالیا به عنوان محل آزمایش کامل محصولات آیرونمن ۴X۴ عمل می کند، بنابراین چه در جستجوی ماجراجویی و چه تنها راندن کودکان به مدرسه در حومه محلی خود، آیرونمن ۴X۴ می تواند کیفیت و ارزش پول را ارائه دهد.
بسیاری از ناوگان ها و سازمان های نظامی در سراسر جهان به طراحی و تولید با کیفیت محصولات آیرون من ۴X۴ اذعان کرده اند و به همراه این راه حل های جدی، محصولات آیرون من ۴X۴ نیز در سراسر جهان توسط تیم ها و رانندگان مسابقات خارج جاده انتخاب شده اند و رالی داکار را با موفقیت به پایان رسانده اند.

محصولات آیرونمن ۴X۴ در بسیاری از انبارهای ما از جمله ملبورن، نیوکاسل، بریزبن، تاونزویل، استرالیای جنوبی و پرث نگهداری می شوند. تمام انبارها با مرکز تماس ملی ما در دفتر مرکزی ملبورن در ارتباط هستند، در حالی که انبارداری و دفاتر بین المللی آیرونمن ۴X۴ توسط آیرونمن ۴X۴ تایلند و آیرونمن ۴X۴ آفریقای جنوبی اداره می شوند.

یخچال های سفری آلپیکول برای سفر های آفرود

کمپ زدن، ماهیگیری و عشق به فضای باز مترادف با سبک زندگی ایده آل ما است، اما یک جز مهم در هر سفر طولانی به دور از خانه از دست می رود. در هر زمانی در همه جا تازه و خنک بمانید.

موسسان، کیم و دوستانش، که علاقه مندان به فضای باز هستند، همیشه با یک سگ شکاری طلایی دوست داشتنی در سراسر جهان رانندگی می کنند. او در طول سفر خود به دریای بالتیک در اروپا، جایی با مسیرهای بسیار زیبا و منحصر به فرد، متوجه شد که جعبه خنک کننده پلاستیکی سنتی در آن زمان فقط زمان خوب او را محدود می کرد؛ تکه های یخ فضای زیادی از جعبه را اشغال می کردند و زمانی که برای چند روز در جاده بودند، باید جایی برای خرید تکه های یخ جدید برای تازه نگه داشتن غذا پیدا می کردند. کامیون داران، رانندگان کامیون، کاربران RV، صاحبان قایق، همه مشتاق به اشتراک گذاری داستان های خود هستند. “آواز خواندن، رقصیدن، و نوشیدن یک بطری آبجوی سرد با دوستان در کنار آتش، هیچ چیز خنک تر از آن چیزی نیست که یک کمپر از آن ها گفت، و اگر هر زمانی در سفر ما نوشیدنی خنک وجود داشته باشد عالی خواهد بود.”

ما هم اکنون در چه حالیم؟

آلپیکول با توجه به اینکه مردم واقعا چه می خواهند، همیشه به ایده های جدید کسانی گوش می دهد که مشتاق آزادی هستند و تمایل زیادی به کشف این دنیا دارند. ما با تکیه بر نوآوری خنک کننده موبایل، اکنون یخچال فریزر، تهویه مطبوع، خنک کننده نرم، یخ ساز و غیره داریم، زندگی راحت در فضای باز و خارج از شبکه در سنگ زرد، جنگل های بارانی آمازون، آلپ، سرنگتی، با کیفیت پایدار، فن آوری پیشرفته و عملکرد هزینه عالی داریم. آلپیکول علاوه بر قابل حمل بودن و استفاده آسان، به حفاظت از محیط زیست نیز توجه دارد و در عین حال از زیبایی طبیعت لذت می برد. با مفهوم سلامت و صرفه جویی در انرژی، تمام محصولات ما دوست دار محیط زیست هستند. حالا آلپیکول می تواند همه جا باشد: در خانه، در جاده، در پارک، یا جایی که می خواهید از شلوغی و شلوغی شهر دور بمانید. ما دوست صمیمی شما هستیم با یک آرزوی ساده که باعث می شود در هر زمانی احساس خنکی کنید.

پروژکتورهای آفرود

تیم Iran4wd با استفاده از محصولات شرکت سان ری لند (http://sunrayland.ir) ، پروژکتورهای حرفه و آفرود را روی خودروهای شما نصب می کند. شرکت سان ری لند به تازگی نمایندگی محصولات روشنایی آفرود را کسب کرده است.

باک حجم بالای خودروهای آفرود

تیم آفرود Iran4wd تولید کننده انواع باک حجم بالای آفرود برای خودروهای 4WD می باشد. شما می توانید خودروهای خود را به باک هایی با حجم بالاتر از ۱۰۰ لیتر مجهز کنید و از سفر آفرود خود لذت ببرید.

برخی خودروهای تیون شده در IRAN4WD